Araç Güvenliği Ekipmanları ve Biz

Araç Güvenliği Ekipmanları ve Biz

Zara Rent A Car‘a geldiğinizde, ofisimize attığınız adımdan itibaren güvenliğiniz bizim güvencemizde yer alır. Buradan Zara Rent A Car kiralık otomobillerimizde güvenlik ekipman ve kullanımlarını aktaracağız.

Emniyet Kemerleri

İsveç uçak mühendisi Nils Ivar Bohin, tarafından tasarlanan çapraz kayıştır. 1959’da piyasaya sunulmasından bu yana yüzbinlerce hayat kurtardı. Araç güvenliği için olmazsa olmazdır. Zara Rent A CAR ekibi olarak sizlere takmanızı tavsiye ediyoruz. Bir çarpışma veya hızlı yavaşlama durumunda faydasını göreceksinizdir.

Hava Yastığı

Kiralanacak arabada hava yastıkları önemli bir güvenlik özelliğidir. Bu hava yastıkları bir kaza durumunda başınızı sağa sola vurmanızı engelliyor, ve sizi hayata bağlıyor. Hava yastığının kontrolü için göstergesinin yeşil olmasına dikkat ediniz. Hava yastıkları genelde direksiyon simidin de, ön sağ ve sol ve arka sağ sol kapılarında olur. Arka koltuğa 12 yaşından küçükleri oturtmayı unutmayınız. Hava yastığı boyun kırabilir. Zara Araç Kiralama ekibi olarak her türlü sorularınızı dinlemeye hazırız.

Reflektör

Her hangi bir kaza durumunda araçlarımızda bulunan reflektör cihazını mutlaka kullanın. Kaza sonrası ikinci bir kaza meydana gelmesini engelleyecektir. Unutmayın reflektör kaza yapan aracın 150 metre ilerisi ve 150 metre gerisine konulur.

Herhangi bir problem ve soru işareti var ise Zara Rent A CAR a sormaktan çekinmeyin.

ZARA KÖŞE RENT A CAR İLETİŞİM

13 Ocak 2019 Blog