Hakkımızda

Zara Rent A Car, 2019 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ilk sıraya koyduğu hizmet anlayışı ile her müşterisine özel ve her zaman fırsatlarla dolu, eşsiz bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı ilke edinmiştir.

Zara Köşe Rent A Car, Sivas`ın Zara İlçesinin en fazla marka, model seçeneğine ve en genç araç filosuna sahip araç kiralama şirketidir. Ekonomikten lüks araç modellerine kadar her sınıf araçta üst düzey hizmet anlayışıyla müşterileriyle ilgilenmektedir.

Zara Köşe Rent Car birbirinden çeşitli ve donanımlı araçlarıyla yolların lideri olduğu gibi, Sivas – Zara ilçesinde yüksek araç filosu ile sektörünün lideri durumundadır.

Sahip olduğu birçok marka ve model seçeneği ile araç kiralama konusundaki tüm ihtiyaçları karşılayan Zara Rent A Car (Zara`da Kiralık Araba), 2019 yılından faliyete girmiş ve deneyimi, Zara Rent A Car firmaları arasında en geniş araç filosu olmaya daha ileri ki zamanlarda Türkiye’nin geneline yayılmayı ofisleri ile müşterilerine hizmet verirken, kurumsal ve kalite odaklı çalışma prensipleriyle sağlam ve güvenilir Rent A Car firma olarak adlandırılmayı başarmıştır.

Zara Köşe Rent A Car‘ın müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte, tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır.

Zara Köşe Rent A Car‘ı sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Zara Köşe Rent A Car’ın tercih edilmesini sağlamaktadır.

“Köşe Rent A Car’da her otomobil ilk günkü gibidir”