ZARA OTO KİRALAMA

Gittikçe yoğunlaşan şehir hayatı ve çalışma şartları nedeniyle araç kiralama zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. İster gezip dolaşmak için olsun, ister iş için gerekli olsun araç ile ulaşım her zaman çok daha kolay ve konforludur. Yoğun şehir trafiği ve kalabalığında toplu taşıma araçları çok büyük bir zaman kaybı ve sıkıntılı bir hal olur. Sivas Zara Araç kiralama fırsatlarından faydalanarak daha kısa sürede rahat ve konforlu bir ulaşım olanağı sağlayabilirsiniz. ZARA oto kiralama firmamız araç kiralama konusunda size en iyi olanakları sunarak ulaşımı keyfe dönüştürmenizi sağlıyor. Bakımlı ve son model araçlarımız ile sorunsuz ve konforlu bir ulaşım şansına sahip olursunuz. 

Zara Araç Kiralama Koşulları Nelerdir

Araç kiralama için çağımız teknolojisi internet imkânlarından yararlanarak web sayfamızdan bize kolayca ulaşabilirsiniz. ZARA Araç kiralama koşullarımız karşılıklı güven ve anlayış çerçevesinde güvenlik amaçlıdır. Minimum araç kiralama süremiz 1 gündür. 24 saatten daha kısa süre için araç kiralamak isteyebilirsiniz. Ancak 1 gün ücreti ödemeniz gerekecektir. Sürücü belgesi ve araç kiralama yaşı kiralayacağınız araca göre farklı olacaktır. Ekonomik grup araçlarımız için 21 yaşını doldurmuş olmak ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmak gerekir. Orta düzey araçlarımız için 23 yaşını doldurmuş olmak ve 3 yıllık sürücü belgesi sahibi olmanız şarttır. Lüks araç grubumuzdan bir araç kiralayacağınızda 5 yıldır sürücü belgesi sahibi olmanız ve 25 yaşını doldurmuş olmanız şartı arıyoruz. Eğer aracı iki sürücü kullanacaksa diğer sürücünün belge ve bilgilerinin mutlaka belirtilmesi gerekir. ZARA oto kiralama hizmeti aynı şehir içerisinde havaalanı, ofis veya belirlenen bir yerde aracın teslim alınması ve teslim edilmesi sağlanacaksa ücretsiz olarak teslimat yapılır. Eğer uzak bir bölgede teslimat olacaksa veya tek yönlü araç kiralanıp farklı bir şehirde bırakılacaksa gerekli ücret talep edilir. Araçlarımız sigortalı olup meydana gelebilecek bir kaza halinde sürücünün alkol, aşırı hız gibi kusurları yoksa araç sigortası tarafından karşılanacaktır. 

ZARA ‘da En İyi Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama sektöründe yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel çalışma prensibimiz ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Sigortalı ve bakımlı yeni model araçlarımız ile en uygun şartlar ile araç kiralama yapıyoruz. Sivas oto kiralama olarak sizlerin yoğun şehir hayatında rahat ve konforlu yolculuk yapabilmesi için son model otomobiller kiralıyoruz. Tüm araçlarımız gerekli tüm bakımları yapılan yakıt tasarruflu ve güvenli araçlardır. Kiralama sözleşmesinde tüm şart ve koşulları karşılıklı kabul etme yöntemi ile adil ve güvenli bir kiralama gerçekleştiriyoruz. Zara oto kiralama uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile araç ihtiyacınızı bütçenizi sarsmadan karşılamanızı sağlıyor. Gerekli tüm şartlar sözleşmede belirtildiğinden kiralama sonunda ekstra ödeme ve sürprizler ile kesinlikle karşılaşmazsınız.